🤩 „Kolorowy potwór” po raz kolejny zawitał w ostatnim czasie do kilku grup przedszkolnych 👧👦

🤩 Dzięki tej cudownej książce, dzieci mogły „poukładać” swoje emocje 😆😌😡😳przyjrzeć się im, zobaczyć co dzieje się z potworem kiedy doświadcza smutku 😞 złości 😡 czy radości 😆 a co dzieje się kiedy pojawia się spokój 😌

🤩A żeby było jeszcze ciekawiej, dzieci miały za zadanie wspólnie z rodzicami zebrać kamyki i przynieść je do przedszkola. Na zajęciach malowały kamyki, malowały również swojego kolorowego potwora w zależności od emocji jakie czuły w danym dniu.

🤩 Na kolejnych spotkaniach będziemy zastanawiać się i rozmyślać ile możemy emocji pomieścić w słoiczkach, czy gromadzenie emocji pomaga czy też nie, na koniec zastanowimy się jak je uporządkować.

🤩 A to wszystko pod czujnym okiem naszej pani psycholog, Julity  💁‍♀️